Good Contents Are Everywhere, But Here, We Deliver The Best of The Best.Please Hold on!
Your address will show here +12 34 56 78


تولید محتوا
نوشتن عنوان در تولید محتوای گیرا و جذاب
محتوای وبسایتهای رقیب خود را چک کنید
مخالف بقیه بنویسید
تکنیکهای تولید محتوا

"به مخاطبان اطمینان ببخشید که هر اطلاعاتی را که در آینده بخواهند بدانند را در اختیارشان قرار میدهید. "
یک عامل مهم برای ایجاد محتوا جهت معرفی برند و محصول خود ، ترکیب بندی صحیح در نحوه استفاده و بیان کلمات می باشد تا مشتریان ، هدف شما از محتوا را بصورت اتوماتیک به شرکتتان مرتبط سازند.
استفاده از کلمات سخت ، غیر معمول و نا مانوس برای مشتریان ، کارمندان و دیگر کاربران می تواند بسیار مبهم و گیج کننده باشد.
چنین نحوه نوشتن جهت ایجاد محتوا از غیر حرفه ای بودن و نامعتبر بودن ناشی می شود ، بنابراین میتوانید با استفاده از قالب نگارشی ویژه برای شرکت خود کمک بگیرید تا اعتماد مخاطبان را جلب نمایید.


امروزه ، مردم نه زمان کافی و نه تمایلی برای صرف کردن و خواندن متنهای طولانی دارند.در متن خود بر روی پیغام های مهم تمرکز کنید و خیلی سریع به آنچه مهم است برسید.شما نمیخواهید که مخاطبتان حتی قبل از اینکه شروع به خواندن کند از صفحه و متن شما راحت بگذرند.
استفاده از کلمات ساده بسیار حائز اهمیت است، امروزه قانون مبتنی بر ساده نوشتن وجود دارد ، که نیازمند
به سازمان های اتحادیه ای بوده و به شکل واضح و شفافی با تمام اقشار جامعه ارتباط برقرار می کنند ، تا قادر به درک آن باشند.
شما نیز باید از این اصول در محتوای کسب و کار خود پیروی کنید.اگر مخاطبتان برای مطالبی که در محتوا نوشته شده است ، نیازمند تلاش زیاد برای درک آن باشند ، چه فایده ای       می تواند داشته باشد.
در بررسی های اخیر انجام شده ، به سایتها و محتواها بابت استفاده از کلمات فانتزی و یا جملات طولانی و پیچیده ، هیچ امتیاز و مزیتی تعلق نمی گیرد.
می بایست تصور کنید محتوایی را که مینویسید برای افرادی می باشد که هیچ تجربه و آگاهی در مورد مطالب مورد نظر شما ندارند. پس بطور خلاصه و واضح بنویسید.
متن نباید مبهم و گیج کننده باشد.مثلا چنانچه میخواهید نظر خود را در مورد یک قسمت از نرم افزاری که در زمان و منابع صرفه جویی می کند ، بنویسید ، حتما چند نمونه مثال ذکر کنید.توضیح دهید که این نرم افزار کارهای زمانبر مانند بایگانی و مدیریت پایگاه داده را بصورت اتوماتیک انجام میدهد.
مردم فقط نمی خواهند بدانند که یک محصول خاص می تواند زندگیشان را تغییر دهد بلکه چگونگی عملکرد آن نیز برایشان مهم می باشد.