اینترنت فیبر نوری

تانوما

همه چیز درباره تانوما را در این پیج دنبال کنید. شرکت توسعه فرهنگ کاسپین عامل فروش اینترنت فیبر نوری در استان گیلان می‌باشد
همه چیز درباره تانوما ، تار نوری مخابرات ایران
پروژه فیبر نوری مخابرات ایران (تانوما) در اردیبهشت ماه 1396 به بهره برداری رسید. این مهم توسط اسحاق جهانگیری معاون اول ریاست جمهوری با همراهی وزیر ارتباطات و اعضای هیئت مدیره شرکت مخابرات ایران همزمان با روز جهانی ارتباطات صورت گرفت تا مخابرات برای اولین بار در کشور فیبر نوری را به درب منازل مشترکین برساند.

تانوما در گیلان
مخابرات منطقه گیلان به عنوان هشتمین استان موفق به اجرای زیر ساختهای لازم جهت تحویل این خدمت به مشترکین گیلانی شد و از آبان ماه 1396 به طور رسمی فرآیند فروش و ثبت نام پروژه تانوما آغاز و اینترنت پرسرعت بر پایه فیبر نوری به مشترکین تحویل داده شد.
در ابتدا تانوما برای منطقه گلسار شهر رشت فعال شد و در کمتر از 60 روز 1000 مشترک خانگی در این طرح ثبت نام کردند. بعد از مدت کوتاهی مناطق دیگری از شهر رشت (خیابان معلم ، خیابان لاکانی و منظریه) به محدوده تحت پوشش تانوما اضافه شدند. همزمان با اجرا و گسترش تانومای رشت ، این پروژه در شهرستانهای دیگر استان گیلان نیز به بهره برداری رسید و در حال حاضر تانوما در بندانزلی ، آستارا ، تالش و رودسر فعال شده و به زودی تانوما در لنگرود نیز به مرحله بهره برداری میرسد.
مزایای فیبر نوری (تانوما)
در بسیاری از مناطق مسکونی امکان ارائه خدمات ارتباطی مناسب نظیر: تلفن ثابت ، اینترنت ADSL و… وجود ندارد. دلیل این ضعف وجود سیمهای مسی با ظرفیت محدود است. در فیبر نوری مخابرات این ضعف به طور کامل از بین رفته و مشترک میتواند خط تلفن بدون نویز ، بدون قطعی و اینترنت پرسرعت بر بستر فیبر نوری دریافت کند. طول عمر بیشتر و هزینه نگهداری کمتر فیبر نوری نسبت به سیم مسی باعث گسترش این تکنولوژی شده است.
تعرفه اینترنت فیبر نوری (تانوما)
تعرفه اینترنت پرسرعت تانوما ، ارائه شده توسط شرکت مخابرات تا تاریخ 18 اردیبشهت 97 :
  • Text Hover
در طرحهای موجود امکان انتخاب اینترنت پرسرعت با سرعتهای 50 و 100 مگابیت بر ثانیه وجود دارد. مشترک با توجه به حجم مورد استفاده خود یکی از طرحهای الماس ، مروارید یا زمرد را میتواند انتخاب کند. در طرح الماس هزینه نصب تجهیزات ، مودم و فیبر کشی تا داخل ساختمان مشترک بر عهده مخابرات است.
شما می توانید همه چیز درباره تانوما را از طریق همین سایت دنبال کنید. ما بروزترین اطلاعات تانوما در استان گیلان را در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهیم
ثبت نام تانوما
مشترکین گیلانی برای ثبت نام در طرح تانوما و بهره مندی از اینترنت پرسرعت فیبر نوری میتوانند با شرکت توسعه فرهنگ کاسپین ، همکار مخابرات منطقه گیلان در زمینه فروش و اجرای فیبرنوری تماس گرفته و به صورت رایگان ثبت نام کنند. شماره تلفن جهت ثبت نام: 33110749-013

ممکن است به موارد زیر نیز علاقه مند باشید